نظارت مستمر بر بازار عرضه مرغ در پایتخت شدت گرفت

نظارت مستمر بر بازار عرضه مرغ در پایتخت شدت گرفت


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد امامی امین در این خصوص اظهار داشت: بدون شک هرگونه افزایش در نرخ این فرآورده، تخلف محرز به حساب آمده و در همین باره نیز، نظارت‌ها در میدان بهمن تهران افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی، برای عرضه گوشت مرغ، کف قیمت 13 تا 14 هزار تومانی را انتظار داریم ضمن اینکه عرضه مرغ منجمد و گرم در سطح استان افزایش یافته و هیچ نگرانی درخصوص تامین این کالای اساسی وجود ندارد.
امامی امین تاکید داشت: نظر به تامین گوشت سفید استان تهران از استان‌های شمالی و با توجه به بروز حوادث سیل اخیر در استان‌های گلستان و مازندران، اندکی با مشکلات تردد و انتقال این محصولات به پایتخت مواجه بودیم که اکنون این موانع نیز به مرور مرتفع شده و مشکلات مذکور حل خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به وضعیت افزایش نرخ پیاز و سیب زمینی در بازار، گفت: ممنوعیت صادرات محصولات پیاز و سیب زمینی جهت تنظیم بازار از 15 اسفند پارسال تا 15 فروردین امسال از پیش اعلام شده، اما متاسفانه شاهد خروج غیرقانونی و قاچاق این محصول از کشور هستیم.
وی افزود: در همین رابطه، نامه‌ ای به وزارتخانه ارسال و خواستار نظارت و کنترل بر این مساله شدیم که امیدواریم با اقدامات صورت گرفته شاهد کنترل این روند و کاهش قیمت این دو محصول سبد خانوار مردم در بازار باشیم.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس