نمایشگاه هفته مشاغل در قرچک گشایش یافت

نمایشگاه هفته مشاغل در قرچک گشایش یافت


به گزارش ایرنا، این نمایشگاه که امروز (شنبه) و با هدف به نمایش گذاشتن قابلیت های کاربردی رشته های مختلف تحصیلی در محل دائمی نمایشگاه های قرچک برپا شد، دانش آموزان دختر و پسر هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش در قالب 40 غرفه، آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان قرچک در این مراسم گفت: دانش آموزان توانمندی های خود را در رشته های مختلف معماری، ‌نقشه کشی، ‌سفالگری،‌ علوم مختلف رایانه، ‌خیاطی،‌ چاپ،‌ طراحی و عکاسی،‌ بازاریابی و مدیریت خانواده در این نمایشگاه ارائه دادند.
غلامرضا بختیاری افزود: تحصیل در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش باعث می شود تا دانش آموزان علاوه بر آموخته های تئوری، به صورت عملی با مهارت های کاربردی آشنا شوند.
وی تصریح کرد: دانش آموزان دوره اول متوسطه از غرفه های هنرستان های کار و دانش و فنی و حرفه ای بازدید می کنند و از نزدیک با فعالیت های عملی هر یک از رشته های این هنرستان ها آشنا می شوند.
نمایشگاه هفته مشاغل شهرستان قرچک تا پایان هفته جاری در محل دائمی نمایشگاه های قرچک واقع در بلوار اصلی از ساعت 8 صبح تا 19 پذیرای علاقه مندان است.
هفته اول اردیبهشت هر سال به عنوان هفته مشاغل نامگذاری شده است.
قرچک در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس