نوروزگاه های پایتخت نشاط اجتماعی ایجاد کرد

نوروزگاه های پایتخت نشاط اجتماعی ایجاد کرد


به گزارش ایرنا انوشیروان محسنی بندپی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از نوروزگاه بلوار کشاورز تهران در جمع خبرنگاران افزود: به دنبال نشاط اجتماهی هستیم که رضایتمندی درونی را برای مردم به دنبال داشته باشد.
وی با اشاره به بازدید خود از نوروزگاهها و نیز گفت وگو با شهروندان یادآورشد: با اجرای برنامه نوروزگاه ها می شد این رضایتمندی را در تک تک شهروندان مشاهده کرد.
محسنی بندپی اظهارداشت: باید این شادابی و رضایتمندی به وجود آمده در شهروندان را گسترش دهیم و ظرفیت ها را در این زمینه شناسایی کنیم.
استاندار تهران گفت: آنچه در نوروزگاه مشاهده کردیم نشان دهنده ظرفیت های فرهنگی, هنری, کارآفرینی و ورزشی کشور بود که در معرض نمایش قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز چنین برنامه ای بود اما امسال شرایط متفاوت تری داشت, مورد استقبال قرار گرفت و تغییراتی نیز در عرصه استفاده از این ظرفیت ها ایجاد شده بود و می توان این برنامه را در دیگر نقاط مختلف شهر هم مشاهده کرد.
محسنی بندپی ادامه داد: چنین برنامه هایی علاوه بر ایجاد رضایتمندی در میان شهروندان تهران, موجب جذب گردشگر هم می شود.
استاندار تهران اضافه کرد: پیش از نوروز تمامی شهرداران این استان را مکلف به مناسب سازی مبلمان و فراهم سازی زمینه شادی و نشاط شهروندان در سطح شهرها کرده ایم.
به گزارش ایرنا در این برنامه بازدید مسئولان شهری ازجمله معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و نیز برخی نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند.
نوروزگاه ها برای دومین سال است که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در پایتخت طی ایام نوروز با برنامه های مختلف فرهنگی واجتماعی به استقبال شهروندان و گردشگران می رود.
تعداد نوروزگاه ها سال گذشته محدود بود اما امسال ضمن افزایش تعداد آنها به 40 نوروزگاه کمیت و کیفیت برنامه های فرهنگی و اجتماعی آنها نیز دستخوش تغییراتی بوده است.

تهرام/3001/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس