هواشناسی تهران: اطراق در حاشیه رودخانه ها همچنان ناامن است

هواشناسی تهران: اطراق در حاشیه رودخانه ها همچنان ناامن است


به گزارش روز جمعه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، در این اطلاعیه آمده است: سامانه بارشی از بعدازظهر یکشنبه وارد استان شده و تا روز سه شنبه در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد، گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
اطلاعیه ادامه یافت: همچنین ارتفاعات مه آلود همراه با بارش باران و برف خواهد بود از این رو توصیه می شود به دلیل لغزندگی جاده ها و کاهش دید جهت عبور از جاده های کوهستانی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.
براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی، آسمان این استان طی دو روز آینده کمی ابری بتدریج افزایش ابر و در برخی ساعات بویژه عصر و شب شرایط برای بارش های رگباری و رعد و برق (بخصوص در ارتفاعات و بخش های شمالی استان بارش برف) و تندباد موقتی مهیاست.
بر اساس این گزارش، از روز یکشنبه به تدریج سامانه بارشی فعالی استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه به ترتیب (9 و 16)، (10 و 17) و (11 و 15) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
ایستگاه های فرودگاه امام خمینی(ره) و ورامین هر دو با 17 درجه و فیروزکوه-امین آباد و آبعلی هر دو با منفی شش درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بوده اند.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس