وزرای ناکارآمد باید استیضاح شوند

وزرای ناکارآمد باید استیضاح شوند


به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی امیری ارجمند در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجد جامع شهر فیروزکوه برگزار شد، اظهار داشت: قیمت دلار به نسبت قبل کاهش یافته است اما حال که انتظار ارزانی را داریم، شاهد افزایش روز به روز قیمت اقلام هستیم، پس نمایندگان مجلس چه کار می کنند؟
وی ضمن بیان اینکه آیا رئیس جمهور از وضعیت بازار اطلاع دارند؟ افزود: دولت امروز، دولت تدبیر است پس چرا تدبیری اتخاذ نمی کند؟
خطیب نماز جمعه فیروزکوه خاطرنشان کرد: اگر مسئولان جلوی قاچاق کالا را بگیرند، مشکلات مرتفع خواهد شد.
این مقام مسئول بیان داشت: امروز شاهد هستیم نه تنها اشتغال ایجاد نمی شود، بلکه بسیاری از افراد بیکار می شوند.
نماینده ولی فقیه در فیروزکوه خطاب به مردم گفت: تمام اتفاقاتی که شاهد هستیم حاصل انتخاب خودتان است، حال نیز باید مطالبه گری داشته باشید.
حجت الاسلام امیری ارجمند ضمن بیان اینکه بازی های حزبی و جناحی مملکت را آزار می دهد، ابراز کرد: هر یک از مسئولان باید به درستی به وظایف و مسئولیت های خود عمل کنند.
وی یادآور شد: نقشه امروز دشمن برای شکست ما، تحت فشار قرار دادن معیشت مردم است که باید با آن مقابله کنیم؛ تمام مسئولان سه قوه مسئول شرایط امروز جامعه هستند.
امام جمعه فیروزکوه ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) بیان داشت: عفت، حجاب، صبوری و استقامت ایشان باید الگوی ما مسلمانان باشد.
وی با بیان اینکه آن حضرت برغم تمامی مشکلات لحظه ای از مسیر رشد و تکامل دین اسلام عقب نشینی نکرد، افزود: ما نیز باید تلاش کنیم مانند آن حضرت در بقای اسلام نقش آفرین باشیم.
این مقام مسئول با اشاره به کشف حجاب در حکومت طاغوت گفت: بانوان جامعه ما در گذشته به خوبی با بی حجابی مقابله کردند، لذا امروز نیز باید تلاش کنند تا نجابت و حجاب خود را حفظ کنند.
شهرستان فیروزکوه با جمعیتی افزون بر 33 هزار نفر در 120 کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
تهرام/9897//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس