وزیر راه: ساخت مسکن مهر تا پایان سالجاری به پایان می رسد

وزیر راه: ساخت مسکن مهر تا پایان سالجاری به پایان می رسد


به گزارش ایرنا، محمد اسلامی عصر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان پردیس از جمله بهره برداری از مسکن مهر این شهرستان با اشاره به برنامه ‘اقدام ملی در تولید’ گفت: مقررشده بیش از 200 هزار واحد در کشور و 16 هزار واحد در پردیس به بهره‌برداری برسد که امروز بیش از 7 هزار واحد آن در پردیس افتتاح شد.
به گزارش ایرنا، طرح اقدام ملی برای تولید و عرضه مسکن در سراسر کشور بخشی از طرح ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی از جمله ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید و ساخت 100 هزار واحد دیگر در قالب طرح های بازآفرینی شهری است.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: خانه‌دار کردن جوانان جزو باقیات و صالحات است ما باید با اهتمام راسخ برای خانه‌دار کردن مردم بکوشیم.
وی عنوان کرد: عرضه مسکن برای متعادل سازی بازار و خانه‌دار کردن قشر متوسط جامعه است.
اسلامی گفت: باید بتوانیم محیط زندگی مناسبی به مردم تحویل بدهیم و مسکن‌های ساخته‌شده توسط دولت دارای کیفیت مناسب برای زندگی باشد.
وی با اشاره به هماهنگی انجام‌ شده با وزیر آموزش‌ و پرورش خاطرنشان کرد: وزارت آموزش ‌و پرورش واحدهای آموزشی را تحویل گرفته و در حال تجهیز این واحدها است تا دانش آموزان از امکانات این واحدهای آموزشی در سال جدید بهره ببرند.
وزیر راه و شهرسازی در پایان با اشاره به تکمیل مطالعات احداث مترو پردیس، خاطرنشان کرد: به‌زودی با جذب سرمایه‌گذار شاهد اتصال مترو تهران به پردیس خواهیم بود تا به رفاه مردم شهرستان پردیس افزوده شود و کیفیت محیط زندگی این منطقه نیز افزایش یابد.
شهرستان پردیس با 250هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/ 9441//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس