١5١ کیلوگرم تریاک در پایتخت کشف شد

١5١ کیلوگرم تریاک در پایتخت کشف شد


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سرهنگ محمد بخشنده افزود: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت مجرمانه فردی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد که این متهم با همکاری همدستش قصد دارد با یک دستگاه خودروی سواری زانتیا بیش از 151 کیلوگرم مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری کرده و پس از بارگیری آن را به تهران بیاورند به همین منظور کارهای اطلاعاتی برای شناسایی مسیر حرکت متهمان انجام شد.
بخشنده عنوان داشت: با ورود خودروی متهم به بزرگراه قم – تهران ماموران این پایگاه، خودور را تحت مراقبت قرار دادند و پس از مدتی تعقیب فرمان توقف را دادند ولی متهمان بلافاصله بدون توجه به فرمان پلیس با سرعت بالایی از محل گریختند.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از مدتی تعقیب و گریز، ماموران برای توقف خودرو چند تیر هوایی شلیک کرده و موفق به توقف خودروی سواری شدند و ضمن دستگیری راننده و سرنشین آن، خودرو را مورد بازرسی قرار دادند.
بخشنده با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهمان بیش از 151 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.
وی در پایان گفت: شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق مواد مخدر و عاملان توزیع و خرده فروشان را از طریق سامانه 110 به این پلیس اطلاع دهند.
تهرام/3225/3036/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس