پیست تیوب سواری بام پرواز تهران بزودی به بهره برداری می رسد

پیست تیوب سواری بام پرواز تهران بزودی به بهره برداری می رسد


به گزارش ایرنا، رسول کشت پور روز یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های مشارکتی عمومی خصوصی منطقه (مجموعه تفریحی و گردشگری بام پرواز (fly land)، پارک حشرات غول پیکر و کنسرت هال هتل اسپیناس پلاس) در جمع خبرنگاران افزود: این پیست در زمینی به مساحت 13 هزار و 700 متر مربع احداث شده و شامل دو خط بزرگسال به طول 170 متر و 140 متر و پیست مخصوص کودکان به طول 40 متر است.
وی با بیان اینکه این پیست قابلیت استفاده در تمام فصول را دارد اظهارداشت: پیست تیوب سواری بام پرواز با توجه به آخرین روش ها و استانداردهای جهانی پروژه ای کم نظیر در دنیاست که در ساخت آن از کفپوش برف مصنوعی کشور ایتالیا استفاده شده و کلیه مراحل طراحی و اجرا توسط نماینده انحصاری شرکت ژئواسکی ایتالیا در ایران ‘ انجام شده است.
شهردار منطقه 2 با تاکید بر اهمیت در نظر گرفتن فضاهای مناسب تفریحی و فراغتی برای شهروندان ، استفاده از استانداردهای جهانی را در ساخت این پروژه ها را ضروری دانست.
وی در ادامه به پروژه ملی پارک موضوعی حشرات غول پیکر گفت: این پارک به عنوان اولین، بزرگترین و کاملترین پارک حشرات خاورمیانه با تلاش شبانه روزی 100 نفر از متخصصان علمی و پژوهشی، مهندسین داخلی و خارجی، هنرمندان و طراحان صحنه های سینمایی و تلوزیونی و سازندگان دکورهای عظیم در بخش های متنوع موضوعی حشرات و خزندگان در حال احداث است.
شهردار منطقه 2 اضافه کرد: کلیه اقدامات لازم در خصوص مباحث ایمنی و HSE (بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست) در پیست تیوب سواری چهار فصل رعایت شده است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به موانع و محدودیت های مالی شهرداری تهران بهترین راه حل توسعه فیزیکی و عمرانی شهر استفاده از روش های مشارکت عمومی_خصوصی است.
تهرام/9353//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس