چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی در تهران برگزار می شود

چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی در تهران برگزار می شود


به گزارش روز شنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، فاطمه راکعی با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان شرکت در نمایشگاه از ابتدای بهمن ماه آغاز شد، اظهارداشت: در دوره های گذشته حدود 30 درصد از غرفه ها به مراکز کوثر اختصاص می یافت اما امسال تلاش می کنیم سهم این مراکز را افزایش دهیم تا حضور چشمگیرتری در کنار نشان های تجاری مطرح داخلی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه بخش عمده نمایشگاه به عرضه پوشاک، کیف و کفش اختصاص دارد، گفت: این محصولات در سالن های گلستان، تهران، پردیس و مهتاب ارائه می شوند و سایر محصولات همچون صنایع دستی، نیازمندی های شب عید و مواد خوراکی در چادرهای محوطه بیرونی و طبقه زیرین نمایشگاه به فروش می رسند.
مشاور شهردار تهران یکی از ویژگی های نمایشگاه زنان و تولید ملی را حضور نشان های تجاری مطرح کشور عنوان کرد و افزود: این نشان های تجاری محصولات خود را با قیمت پایین عرضه می کنند که این روند امسال نیز ادامه دارد تا شهروندان در آستانه سال نو کالاهای مورد نیاز را با قیمت مناسب خریداری کنند.
راکعی اظهارداشت: نمایشگاه زنان و تولید ملی یکی از شناخته ترین نمایشگاه ها در حوزه پوشاک است؛ به طوری که اسفند سال گذشته حدود 110 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و امیدواریم امسال نیز شاهد حضور گسترده شهروندان باشیم.
چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از 15 تا 24 اسفند از ساعت 10 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو برگزار می شود.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس