چهل ساله شدن انقلاب به مفهوم تحمیل40 سال شکست به دشمن است

چهل ساله شدن انقلاب به مفهوم تحمیل40 سال شکست به دشمن است


به گزارش ایرنا، سردار رضا مازندرانی روز دوشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهرستان قرچک گفت: مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی ثابت کردند که مرگ به معنی زندگی کردن در ذلت است چرا که زندگی واقعی با آزادی و قدرت معنا پیدا می کند، مفهومی که شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس آن را عینیت بخشیدند.
وی افزود: انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته با توطئه های مختلفی از سوی دشمنان و بدخواهان نظام همراه بوده، دشمن از تمام توان نظامی، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی خود برای به زانو در آوردن مقاومت مردم استفاده کرد ولی جز تحمل 40 سال شکست ، چیزی دیگری به دست نیاورد.
وی اظهار داشت : امروز ایران اسلامی در بسیاری از حوزه ها به ویژه در بخش نظامی و عمرانی به پیشرفت های چشمگیری دست یافته است و کشور به واسطه تعهد و تخصص جوانان، نیازهای دفاعی خود را ارتقاء بخشیده است.
مازندرانی با اشاره به این که بر اساس وعده خداوند که می فرماید اگر خدا را یاری کنید، او نیز شما را یاری کرده و به پیروزی می رساند اظهار داشت: اگر شروط مدنظر خداوند رعایت شود، قطعا وعده الهی تحقق می یابد، انقلاب اسلامی و ملت ایران به شروط خدا پایبند بوده‌اند و خدا نیز به همین دلیل به وعده خود که همان پیروزی انقلاب اسلامی بود، عمل نمود.
وی تصریح کرد: ملت ایران تنها در راه تحقق وعده های خداوند جهاد کرد تا حکومتی اسلامی را در کشور مستقر شود، انقلابی که پای خود را از مرزهای داخلی فراتر گذاشته است تا جایی که جلیقه زردهای فرانسه نیز انقلاب اسلامی ملت ایران را الگوی خود می دانند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) گفت : امروز مردم ایران با شناخت صحیح از هجمه های دشمنان نظام در صحنه حضور دارند و با تکیه بر قدرت الهی، از دستاوردهای نظام دفاع می کنند.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس