چین مهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب است

چین مهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب است


به گزارش ایرنا «مهدی اسماعیلی‌راد» روز جمعه در جریان بازدید اعضای شورای شهر تهران از محل برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلای تهران اظهار داشت: امسال نمایشگاه کتاب به نسبت سال های گذشته 10 روز زودتر و از چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
وی افزود: شهرداری تهران برای ایمنی سازی چادرها، حفر چاه‌های جذبی و همچنین عایق کاری چادرها در نمایشگاه فعال است ضمن اینکه فضایی در داخل نمایشگاه با همکاری شهرداری برای ایجاد ایستگاه اتوبوس‌ آماده شده است.
معاون اجرایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب ادامه داد: امسال 2 هزار و 600 ناشر داخلی در 5 بخش عمومی، کودک، دیجیتال، آموزشی و غیره محصولات خود را عرضه می‌کنند.
وی با بیان اینکه نرخ چرخ دستی‌ ها نیز مشخص شده است، گفت: امسال چرخ دستی‌ ها با نرخ مشخص 10 و 20 هزار تومان و با لباس متحد الشکل کار جابجایی کتب را انجام می دهند.
اسماعیلی بیان کرد: امسال با همکاری بهزیستی از مقابل درب ورودی شهید بهشتی، برای معلولان و سالمندان ویلچر در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به شعار برگزاری نمایشگاه «بدون خودرو» گفت: خیابان‌ های اطراف را به محل تاکسی اختصاص دادیم تا شهروندان از این طریق و بدون خودرو شخصی در خیابان های اطراف مصلا تردد کنند.
اسماعیلی گفت: امسال به دلیل مشکلات کاغذ هر محصول کاغذی که نمونه دیجیتالی آن نیز وجود داشت، حذف کردیم تا در مصرف کاغذ صرفه جویی کنیم.
وی ادامه داد: همچنین برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب با ارسال نامه به ساکنین اطراف مصلای تهران، برای ایجاد ترافیک شدید در روزهای برگزاری نمایشگاه از آنان عذرخواهی خواهند کرد.
اسماعیلی عنوان کرد: این نامه برای نخستین بار و برای جلب رضایت ساکنین اطراف مصلی به منازل آنها ارسال می شود.
تهرام/7244/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس