کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در تهران برگزار می شود

کارگاه تخصصی «یمن و نقش من» در تهران برگزار می شود


به گزارش روز چهارشنبه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در این کارگاه هنرمندان و اصحاب رسانه با محوریت شعار کلیدی «یمن و نقش من» به خلق آثار هنری-رسانه‌ای می‌پردازند و در نهایت آثار هنری خلق شده، در فضای رسانه‌ای مجازی و حقیقی برای آگاه‌سازی بشریت از ظلم ناروا علیه این مردم مظلوم به صورت حداکثری و زبان‌های مختلف منتشر خواهد شد.
در این رویداد مربیان و اساتید هنری با تخصص‌های مختلفی حضور دارند و ایده‌های شرکت کنندگان را مورد بررسی قرار داده، مدل های طراحی را بهینه‌تر کرده و به رسانه‌ای ‌سازی ایده‌ و پیشرفت آن کمک می‌کنند.
کمک به فشار رسانه‌ای دنیا به سران دنیا و حکام خبیث سعودی، نشر دانشی موضوع یمن و کمک به شفافیت بیشتر آن و رفع شبهات، آشنایی هنرمندان علاقه مند به حوزه‌های نوآوری هنر و رسانه با فرآیند تبدیل ایده به یک عملیات اجرایی هنری و رسانه‌ای و قابل تبدیل به پویش رسانه‌ای – شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط میان فعالان دغدغه مند در حوزه‌های مرتبط با رویداد، حمایت مالی، لجستیکی و معنوی از ایده‌های اجرایی هنری در موضوعات رویداد از اهداف کارگاه تخصصی یمن و نقش من است.
دستیابی به راه‌حل‌های واقعی برای مشکلات و معضلات هنری و رسانه‌ای یمن، آشنایی شرکت کنندگان با ظرفیت‌های یک حرکت تشکیلاتی جمعی بزرگ و پر رنگ شدن نقش‌های اصیل هنرمندان در مقابل نقش‌های کاذب از دیگر اهداف این کارگاه است.
در کارگاه تخصصی یمن و نقش من، رشته های گرافیک، نقاشی، تصویرسازی و کاریکاتور، مجسمه سازی و صنایع دستی، هنر مفهومی و هنر جدید، هنرهای نمایشی و پرفورمنس (هنر اجرا؛ اجرای ترکیبی از عناصر تئاتر، موسیقی و تجسمی)، پادکست سرود و آهنگ، موشن گرافیک و پویانمایی، فیلم کوتاه داستانی و مستند، شعر، داستان کوتاه و… هنرنمایی و خلق آثار می کنند.
این گارگاه تخصصی 19 تا 21 دی از ساعت 9 تا 17:30 در مرکز آموزشی علامه حلی یک به نشانی خیابان کارگر جنوبی، چهار راه لشکر، خیابان کمالی، خیابان غفاری برگزار می شود.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس