کلانتری فاز 8 مسکن مهر پردیس دهه فجر افتتاح می‌شود

کلانتری فاز 8 مسکن مهر پردیس دهه فجر افتتاح می‌شود


به گزارش خبرنگار ایرنا، امیراله حقیقی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از این کلانتری در جمع خبرنگاران گفت: نیروی انتظامی با وجود تمام محدودیت‌های خود در بخش نیروی انسانی، خودرو و سایر تجهیزات به مردم خدمت رسانی می‌کند. //
حقیقی در ادامه با اشاره به چشم انداز آینده جمعیتی افزون بر 120 هزار نفری مسکن مهر خاطر نشان کرد: بخشی از این جمعیت در فاز 8 سکونت دارند و استقرار کلانتری برای ایجاد احساس امنیت برای ساکنان ضرورت دارد.
وی با اشاره به برگزاری جلسات دو هفته یکبار مدیریت شهری فازهای جدید مسکن مهر شهر پردیس اظهار داشت: ارائه خدمات توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس و بررسی راهکارهای تعامل، همفکری و همراهی با شهرداری پردیس به منظور ارائه خدمات بهتر موضوع اصلی این جلسات است.
فرماندار شهرستان پردیس در ادامه با تاکید بر اهمیت تعامل بین سازمان‌های یاد شده افزود: تامین روشنایی در خیابان‌های آماده فازهای جدید، ایجاد پایش تصویری مشترک برای سراسر شهرستان، نصب تابلوهای راهنما در فازهای جدید و سایر خدمات شهری با هماهنگی و تعامل صورت پذیرد و تا زمان تحویل فازهای تکمیل شده مسکن مهر از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس به شهرداری پردیس ادامه داشته باشد.
حقیقی با بیان اینکه فعالیت‌های عمرانی در فازهای جدید 9،8،5 و 11 شتاب بیشتری گرفته است و بسیاری از کارگاه‌های نیمه فعال و یا تعطیل، فعالیت خود را از سر گرفتند اضافه کرد: با توجه رضایت مردم از پیشرفت ساخت و سازها حضور متقاضیان مسکن مهردر جلسات کمتر شده است.
فرماندار شهرستان پردیس با بیان ضرورت راه اندازی خط مترو گفت: مترو نیاز واقعی مردم شهرستان است، پی گیر هستیم تا به زودی کلنگ زنی و اجرایی شود.
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441// 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس