کنسروهای حاوی ماده مخدر شیشه در فرودگاه امام خمینی کشف شد

کنسروهای حاوی ماده مخدر شیشه در فرودگاه امام خمینی کشف شد


به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سرهنگ محمد بخشنده با بیان اینکه کنسروهای خوراکی حاوی 17 کیلوگرم ماده مخدر شیشه بود افزود: سه نفر از قاچاقچیان قصد داشتند، کنسروهای حاوی بسته های ماده مخدر شیشه را از کشور خارج و به کشور اندونزی منتقل کنند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب در خصوص شناسایی چهار توزیع کننده کیک‌های آغشته به ماده مخدر گل در فضای مجازی، بیان کرد: با رصد پلیس فتا مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی، مقدار 2 کیلو و 750 گرم کیک آغشته به ماده مخدر گل کشف و چهار نفر در این رابطه دستگیر شدند.
وی افزود: متاسفانه این افراد کیک‌های آلوده را در مهمانی‌ها‌، پارتی‌ها و تولد ها توزیع می‌کردند به طوری که در هر یک کیلوگرم از این کیک‌ها مقدار 500 گرم ماده مخدر گل مخلوط کرده بودند.
بخشنده در رابطه با انهدام باند توزیع کننده ماده مخدر هروئین گفت: یک باند توزیع کننده هروئین در جنوب پایتخت منهدم و چهار عضو اصلی باند دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه این افراد مقدار 250 کیلوگرم ماده مخدر هروئین کشف و دو خودرو نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به کشف 178 کیلوگرم ماده مخدر تریاک جاساز شده در لوله پلیکا در باک یک اتوبوس مسافربری در ترمینال جنوب، اظهار کرد: یک باند پنج نفره توزیع کننده موادمخدر که اقدام به انتقال و توزیع ماده مخدر تریاک از جنوب کشور به پایتخت را داشتند، شناسایی و منهدم شدند.
بخشنده افزود: با کنترل محورهای مواصلاتی به پایتخت، 43 قاچاقچی در قالب پنج باند توزیع کننده موادمخدر و سه هزار و 54 خرده فروش، معتاد متجاهر دستگیر و جمع آوری شدند که مقدار یک هزار کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و 198 دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شد.
تهرام/3225//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس