کینه توزی دشمنان با پاسخ دندان شکن مردم ایران مواجه می شود

کینه توزی دشمنان با پاسخ دندان شکن مردم ایران مواجه می شود


به گزارش ایرنا، آیت الله سیدمرتضی محمودی روز جمعه در دیدار با حجت الاسلام علی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهادت نیروهای انقلابی و سپاهی در استان سیستان و بلوچستان اوج خباثت و کینه توزی دشمنان نظام را ثابت کرد و نشان داد که دشمنی بدخواهان نظام هیچ گاه پایانی ندارد.
وی افزود:دشمنان ایران اسلامی که از نخستین روزهای پیروزی انقلاب چشم دیدن این نظام مردمی و الهی را نداشتند با توسل به شیوه های مختلف از جمله ترور، تحمیل 8 سال جنگ، راه اندازی جریان فتنه و تحریم های اقتصادی تلاش داشتند که مسیر انقلاب را منحرف کنند که هر بار با حضور با شکوه مردم چاره ای جز پذیرش شکست را نداشتند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: حضور باشکوه و عزت آفرین مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن امسال چنان بغض و کینه ای را در دل دشمنان نهاد که به سپاهیان ما حمله کرده و آن‌ها را به درجه رفیع شهادت رساند.
وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه هر چه تمام تر جشن گرفته و انقلاب را وارد پنجمین دهه عمر بابرکت خود کردند ، انقلابی که برای دست یابی به آرمان های خود با دشمنی های استکبار مواجه است و باید با صلابت و ایستادگی در برابر آن ها ایستادگی کرد.
آیت الله محمودی تأکید کرد: شرایط امروز کشور با وجود برخی از کج سلیقگی ها و فشارهای اقتصادی که بر مردم ایران متحمل شده، با پیش از انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست و امنیت حاکم بر ایران در منطقه نمونه ای ندارد.
وی با تأکید بر لزوم پاسخ دادن به هجمه دشمنان علیه ایران اسلامی گفت : امروز دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند ، که اگر یک تیر به سمت ایران شلیک کنند با 10 تیر متقابل مواجه می شوند، اگر یک موشک به سمت ایران پرتاب کنند ، باید منتظر شلیک ده ها موشک به سمت مواضعشان باشند.
امام جمعه ورامین گفت : امروز ایران اسلامی با استقلال کامل و برخورداری از نیروهای مسلح و جوانان آماده نبرد در آمادگی کامل برای مقابله با دشمن قرار دارند و اگر استکبار جهانی کوچکترین خطایی انجام دهد، با پاسخ دندان شکن مردم مواجه می شوند.
تهرام/7254 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس