گرانی ها مانع عقب نشینی مردم در حمایت از انقلاب نمی شود

گرانی ها مانع عقب نشینی مردم در حمایت از انقلاب نمی شود


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت حداکثری مردم در این روز، پشتوانه مستحکمی برای دولت، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئولان به شمار می رود.
وی تصریح کرد: امروزه آمریکا عجز و ناتوانی خود در برابر انقلاب اسلامی را اعلام کرده که این موضوع به دلیل اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است.
حجت الاسلام شاهچراغی یادآور شد: به همان میزانی که آمریکا در طول انقلاب افول کرده به همان میزان نظام مقدس جمهوری اسلامی صعود کرده و پله های ترقی و پیشرفت را طی می کند.
وی تاکید کرد: حضور مردم به ویژه نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن ماه موجب ضعف، ناامیدی و شکست دشمنان انقلاب می شود.
خطیب نماز جمعه شهرری به سخنرانی بی نظیر سید حسن نصراله در دفاع از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای خود، فدائیان بسیاری دارد و نصرالله با وجود محبوبیتش از فدائیان رهبر انقلاب اسلامی است.
وی افزود: دشمنان مکتب اسلام و قرآن هم شهامت و شجاعت نصرالله را ستایش می کنند چرا که او از هیچ دشمنی بیم و هراسی ندارد.
حجت الاسلام شاهچراغی با بیان اینکه نصراله فدایی بودن ولی فقیه را در عمل اثبات کرده است، یادآور شد: او دلیل دشمنی و کینه توزی معاندین انقلاب را استقلال و خودکفایی ملت ایران می داند.
امام جمعه شهرری در بخش دیگری از سخنان خود به عفو 50 هزار زندانی توسط رهبر معظم اشاره کرد و گفت: زندانیان آزاد شده فرصت را غنیمت شمرده و تلاش خود را برای داشتن زندگی سالم به کار می گیرند.
امام جمعه شهرری به 19 بهمن ماه 1357، سالروز ورود امام خمینی (ره) به شهرری اشاره کرد و افزود: این روز اوج ارادت و حمایت مردم این خطه از تهران به آرمان های امام راحل را نشان می دهد.
وی به رونمایی موشک بالستیک دزفول در روز گذشته نیز اشاره و عنوان کرد: دشمنان بدانند که توان موشکی و دفاعی جمهوری اسلامی بی نظیر بوده و پاسخی کوبنده به هر حرکت آنها می دهد.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس