11 طرح صنعتی دهه فجر در استان تهران به بهره برداری رسید

11 طرح صنعتی دهه فجر در استان تهران به بهره برداری رسید


به گزارش ایرنا، یدالله صادقی عصر چهارشنبه در حاشیه مراسم بهره برداری از سه طرح صنعتی و کارآفرینی در شهرستان ری به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک هزار و 500 نفر به صورت مستقیم در واحدها صنعتی بهره برداری شده، صاحب شغل شدند.
وی تصریح کرد: این تعداد از واحدهای در حوزه های صنایع غذایی، فلزی و نساجی توسط بخش خصوصی و دولتی اجرا شدند.
صادقی با اشاره به اینکه صاحبان صنایع در شرایط نابسامان اقتصادی نیازمند حمایت های دولت هستند، افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال حل مشکلات صنعتگران از جمله بخشودگی مالیاتی، معوقات بانکی و تامین اجتماعی است.
وی ادامه داد: جلسات ستاد رفع موانع سرمایه گذاری نیز با حضور استاندار تهران و مدیران بانک های عامل به صورت منظم برگزار می شود تا سرمایه در گردش ونقدینگی صاحبان صنایع تامین شود و همچنین جرایم معوقات بانکی تولید کنندگان نیز بخشیده شود.
صادقی در خصوص طرح های نیمه تمام نیز اظهار داشت: طرح های نیمه تمام برای بازسازی، نوسازی ماشین آلات صنعتی و همچنین طرح های ناتمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد نیز از محل طرح رونق و سایر منابع مالی دولت حمایت می شوند.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران و صنعتگران در این شرایط خاص کشور فعال هستند، یادآور شد: دستگاه های دولتی باید با اتحاد و انسجام و به دور از هرگونه نگرش جزیره ای باید در جهت رفع موانع و مشکلات کارآفرینان قدم بردارند.
همزمان به ششمین روز از ایام الله دهه فجر 3 واحد صنعتی با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.
/6003/3218

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس