1270 واحد تجاری در خاورشهر آماده تحویل به اوراقچیان است

1270 واحد تجاری در خاورشهر آماده تحویل به اوراقچیان است


حسن بابایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این واحدهای تجاری در مجتمع ثامن الحجج در کیلومتر 15 جاده خاوران (محدوده فرون آباد) خریداری شده است که تاکنون در حدود 200 واحد نیز مستقر شده اند.
وی تصریح کرد: این صنف به شکل پراکنده در میدان شوش و بخش عمده‌ای نیز در محمودآباد خاوران معروف به 60 متری فعالیت می کنند که بر اساس مصوبه شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران، باید به خارج از محدوده پایتخت منتقل شوند.
بخشدار خاوران عنوان کرد: هم اکنون تمامی انشعابات برق، گاز و آب در این واحد های تولیدی وصل شده و معابر نیز آسفالت و آماده تحویل است.
وی ادامه داد: 600 واحد صنفی مجوز دار و 400 واحد صنفی بدون مجوز اوراقچی در پایتخت فعال است که باید این واحدها ساماندهی شوند و مجتمع ثامن الحجج بهترین مکان برای انتقال این واحدها محسوب می شود.
وی فعالیت صنف اوراقچی ها در سطح شهر را موضوعی تاثیرگذار در زندگی افراد بیان کرد و گفت: صنف اوراقچی‌ها مشمول بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها و بخشی صنایع آلاینده و مزاحم در شهر تهران هستند که آلودگی‌های صوتی و مزاحمت‌های دیگری را به همراه دارد و باید به مکان مناسب منتقل شوند.
خاوران از بخش های شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا (ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود 40 هزار نفر جمعیت دارد.
6003/1970

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس