15 طرح عمرانی توسط شهرداری منطقه 20 به بهره برداری رسید

15 طرح عمرانی توسط شهرداری منطقه 20 به بهره برداری رسید


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 20، فرهاد افشار در این باره اظهار داشت: جداره سازی نما و منظر خیابان حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و مرمت کاروانسرای صفوی که از مهمترین درخواست های ساکنان اطراف حرم در سالهای گذشته بوده از طرح های اجرا شده است.
وی به اهمیت توسعه فضای سبز و بوستان ها در محدوده های با تراکم جمعیت بالا اشاره کرد و افزود: فاز یک بوستان گیاه شناسی، فاز یک بوستان توسکا، باغ راه اندیشه ، فاز یک بوستان زیتون از دیگر طرح های امور شهری به شمار می رود که با هدف افزایش فضاهای تفرجگاهی و ارتقای شاخص های زیست محیطی منطقه احداث شده است.
افشار افزایش امکانات رفاهی در بوستان ها را مهم برشمرد و اظهار داشت: هفت دستگاه سرویس بهداشتی با 48 چشمه در بوستانهای منطقه 20 از جمله دانش، قدس، توسکا، مدرس، جهان آرا، دشتستان احداث شده است.
وی احداث پل های عابر پیاده در خیابان های شهید رجایی، دادسرا، امامزاده ابوالحسن (ع)، تجهیز پل عابر پیاده به آسانسور در خیابان شهید رجایی و تطویل پل های عابر پیاده در 2 مقطع از خیابان شهید رجایی را از دیگر طرح های به بهره برداری رسیده برشمرد.
افشار بسترسازی حضور بی دغدغه اقشار خاص در جامعه و سهولت تردد توان یابان را یکی از رویکردهای مهم مدیریت شهری در دوره جدید بیان کرد و گفت: با نصب مبلمان خاص و همسطح سازی پیاده روهای بوستان گلگون در محله 13 آبان ویژه توان یابان مناسب سازی شده است.
شهردار منطقه 20 افزود: محوطه سازی ایستگاه مترو دولت آباد نیز انجام شده و این ایستگاه تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس