186 مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند

186 مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان تهران صاحب خانه شدند


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از کمیته امداد استان تهران، جهانبخش مرادی با بیان اینکه اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مشکلات آنان حل خواهد شد، افزود: یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تامین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است.
وی به مددجویانی که در 10 ماه نخست امسال صاحب خانه شدند اشاره کرد و افزود: 186 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل 174 مددجوی ساکن در شهرها و 12 خانوار روستایی صاحب خانه شدند.
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان بیان کرد: از ابتدای امسال 11 میلیارد و 538 میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.
مرادی ادامه داد: ادارات کمیته امداد بهارستان با تحویل 25، ملارد با 19 و شهریار با 14 واحد مسکونی شهری بیش‌ترین خرید را در شهرستان‌ها به خود اختصاص داده‌اند.
وی افزود: در کلان شهر تهران نیز کمیته امداد ادارات 16 با 10 و مناطق 11 و 15 هرکدام با خرید هفت واحد مسکونی بیش‌ترین خرید را داشته‌اند.
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران بیان کرد: علاوه بر واگذاری این واحدها برای هزار و 669 واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی انجام شده که شهرستان بهارستان با تعمیر 158 واحد، ملارد 114 و دماوند با تعمیر 100 واحد مسکونی بیش‌ترین تعمیرات را انجام داده است.
مرادی گفت: ادارات کمیته امداد مناطق 15 و 5 در پایتخت به ترتیب 30 و 24 واحد مسکونی مددجویان را تعمیر کرده‌اند.
تهرام/7247/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس