20 دلال ارز پایتخت امروز دستگیر شدند

20 دلال ارز پایتخت امروز دستگیر شدند


به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح رعد 22 در جمع خبرنگاران با تاکید به اجرای 290 حکم قضایی اظهارداشت: تا امروز بر 190 نفر از دلالان ارز دستگیر و به زندان منتقل شدند و تاکنون تقریبا تمام صرافی های غیرمجاز پلمپ و متولیان آن دستگیر شده اند.
رئیس پلیس فاتب تهران بزرگ به جمع آوری دلالان بازار ارز در سطح شهر تهران به خصوص چهارراه استانبول اشاره و بیان کرد: چنانچه افرادی که به صورت غیرمجاز در سایت ها و فضاهای مجازی اقدام به معاملات غیرمجاز ارز کنند پلیس با آنها برخود جدی خواهد کرد.

* دستگیری 687 سارق و مالخر
رئیس پلیس فاتب تهران بزرگ به دستگیری 687 سارق اشاره کرد و افزود: از جمع این سارقین 345 نفر دارای سابقه متعدد کیفری هستند که این افراد بیشتر از چند بار روانه زندان شدند و مابقی نیز برای نخستین بار دستگیر شده اند.
وی ادامه داد: برای این سارقین 851 پرونده تشکیل شده است.
رحیمی افزود: در طرح رعد 22، 24 باند سارقین متلاشی و مبلغ 13 میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.

*کشف 133 هزار نوع کالای قاچاق
وی در ادامه اظهار داشت: تعداد 133 هزار نوع کالای قاچاق توسط مامورین نیروی انتظامی کشف و 55 نفر در این زمینه نیز دستگیر شدند.
رحیمی افزود: 5 باند با تعداد 12 نفر که اقدام به قاچاق کرده بودند دستگیر و از آنان 46 قبضه سلاح سرد کشف شد.
رئیس پلیس فاتب تهران بزرگ اعلام کرد که در حوزه اقلام فرهنگی بیش از 10 هزار سی دی مستهجن از این قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: در حوزه مواد مخدر نیز در کل 322 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قالب 6 باند که در نقاط مختلف تهران اقدام به خرده فروشی می کردند، دستگیر شدند.
وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر درخواست پلیس برای طرح زوج و فرد گفت: پلیس با توجه به ترافیک صبحگاهی و بالا رفتن آلودگی هوا در تهران درخواست کرده تا طرح ترافیک در روزهای 5 شنبه تا ساعت 13 و این طرح تا شب عید ادامه داشته باشد.
تهرام/ 9206 /3225/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس