200 خودرو گرفتار در برف هراز و فیروزکوه نجات یافت

200 خودرو گرفتار در برف هراز و فیروزکوه نجات یافت


به گزارش عصر سه شنبه از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به آماده باش کلیه پرسنل پلیس راه جهت اجرای طرح ویژه ترافیکی گفت: با تلاش عوامل اداره راهداری و هلال احمر نسبت به پاکسازی جاده و انتقال در راه ماندگان به ایستگاه های مستقر در مسیر اقدام شد.
وی افزود: در ساعات اولیه امروز نیز در محدوده مبارک آباد محور هراز شاهد سقوط بهمن و گرفتار شدن یک دستگاه کامیون نمک پاش اداره راهداری و سه دستگاه خودرو سواری بودیم که حضور به موقع تمامی نیروهای امدادی، خدماتی و انتظامی موجب شد در کمترین زمان ممکن خودروها به همراه سرنشینان آن نجات یابند.
محبی به رانندگان توصیه کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ جهت تردد از گردنه های هراز و فیروزکوه الزامی است و با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی از رانندگان خواست قبل از سفرهای زمستانی سیستم گرمایشی خودرو، برف پاکن و وضعیت آج لاستیک های خودرو را کنترل کرده و حتماً تجهیزات ایمنی زمستانی، سوخت کافی، پوشاک مناسب و مواد خوراکی همراه داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: هموطنان جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به شماره 120 و 88255555 و سامانه گویای وضعیت راه ها (141) تماس بگیرند.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس