25 هزار کیسه همیان مولا میان خیران تهران توزیع می شود

25 هزار کیسه همیان مولا میان خیران تهران توزیع می شود


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از کمیته امداد استان تهران، محمد هادی سیف با بیان اینکه طرح «همیان مولا» با تاسی از سیره حضرت علی (ع) اجرا می شود، افزود: این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان و به‌ منظور تهیه سبد غذایی و توزیع بین ایتام و نیازمندان توسط این نهاد اجرا می ‌شود.
وی با اشاره به اینکه طرح همیان مولا همه ساله و همزمان با ماه مبارک رمضان اجرا می شود، افزود: 25 هزار کیسه مخصوص این طرح بین اصناف، خیران و مراکز نیکوکاری استان تهران توزیع می شود تا خیران و نیکوکاران بتوانند کمک های غیر نقدی خود را به نیازمندان اهدا کنند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک‌ به نیازمندان برشمرد و گفت: در این ماه زمینه مشارکت گسترده اقشار مختلف جامعه در طرح‌ های مشارکتی این نهاد و توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری فراهم است.
سیف تصریح کرد: مردم خیر و نیکوکار استان تهران می‌ توانند با تأسی از سیره مولای متقیان حضرت علی (ع) کمک ‌های غیرنقدی خود را که شامل مواد غذایی را از طریق مشارکت در طرح همیان مولا جهت اطعام و افطاری به دست نیازمندان و ایتام برسانند.
وی بیان کرد: طرح‌ های اکرام ایتام و محسنین، اطعام و افطاری نیازمندان، همیان مولا (مشارکت در تهیه مواد غذایی موردنیاز محرومان)، شفا (حامی یابی برای کمک به بیماران صعب ‌العلاج)، مفتاح الجنه، فطریه و کفارات از جمله طرح ‌های مشارکتی این نهاد است که در ماه مبارک رمضان اجرا می ‌شود.
سیف ضمن تشکر از مردم نیکوکار استان به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد در یاری رساندن به نیازمندان و محرومان از آنها دعوت کرد؛ با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، کیسه های همیان مولا را دریافت و بر اساس نیت خود کمک های غیرنقدی(شامل مواد غذایی) برای نیازمندان را داخل آنان قرار داده تا در اولین فرصت به دست نیازمندان برسد.
وی خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران می توانند با شماره 7355 از طریق تلفن ثابت، کد دستوری #021*8877* تلفن همراه و همچنین شماره کارت 6037997900002008 کمک های نقدی خود را برای امور نیازمندان واریز کنند.
تهرام/7247//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس