27 میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در شهرری پرداخت شد

27 میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در شهرری پرداخت شد


یدالله صفری روزشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این میزان از تسهیلات برای 115 طرح اشتغالزایی از جمله تولید پوشاک، خیاطی، کابینت سازی، تراشکاری، جوشکاری، قطعه شویی، آرایشگری و قالیبافی پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه میزان ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان به نسبت مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش یافته است، افزود: کمیته امداد شهرری قبل، حین و بعد از دریافت تسهیلات اشتغا‌زایی بر کار مددجویان نظارت می کند و این یکی از دلایل پایداری طرح‌های اشتغال تحت پوشش این نهاد است.
صفری ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با الهام از تعالیم دین مبین اسلام همواره سعی بر این دارد که اصولی‌ ترین و شایسته ترین خدمات را به مددجویان مورد حمایت ‌عرضه کند و بر همین اساس طرح‌ها و فعالیت‌های خودکفایی را در راس برنامه های خود قرار داده‌ است.
بیش از 6 هزار و 50 نفر در قالب سه هزار و 500 خانوار تحت پوشش کمیته امداد شهرستان ری هستند که 2 هزار و 50 نفر از این تعداد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس