4 میلیارد تومان تخلف اصناف شمیرانات در طرح نوروزی ثبت شد

4 میلیارد تومان تخلف اصناف شمیرانات در طرح نوروزی ثبت شد


سید علی میر موسوی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا بیان داشت: طرح تشدید بازرسی، نظارت و تنظیم بازار شهرستان برای نوروز 1398 با هدف کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت ها در دو بخش خدمات ( حمل و نقل درون شهری و برون شهری، هتل ها و مهمانپذیری ها، تورهای مسافرتی، قالیشویی و خشکشویی و …) و بخش کالا ( پوشاک، قنادی، آجیل و خشکبار، میوه و …) همه روزه در دو شیفت به انجام رسید.
وی اعلام کرد: طی مدت مذکور 559 مورد گزارش مردمی نیز از تخلف واحدهای صنفی شمیرانات از طریق سامانه 124 (دریافت انتقادات و پیشنهادات اصناف) ثبت و پیگیری شد.
این مقام مسئول با اشاره به مصوبات ستاد تنظیم بازار شمیرانات اعلام کرد: 100 واحد صنفی منتخب از اتحادیه های پوشاک، کیف و کفش، خرازی و مواد غذایی تحت عنوان فروش فوق العاده کالاهای خود را 10 تا 15 درصد پائین تر از قیمت فروش عرضه کردند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شمیرانات با اشاره به مصوبات ستاد تنظیم بازار اظهار داشت: 196 هزار و 680 کیلوگرم پرتقال و 159 هزار و 885 کیلوگرم سیب در سطح شهرستان توزیع شد.
وی همچنین از توزیع 65 تن شکر و 70 تن برنج خانوار و 33 تن شکر برای قنادان و 89 تن گوشت قرمز منجمد برای رستوران داران و اغذیه فروشان نیز در این ایام خبر داد.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال تهران واقع شده است.
تهرام/9897//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس