495 طرح شهری پایتخت به بهره برداری رسید

495 طرح شهری پایتخت به بهره برداری رسید


به گزارش ایرنا، شهردار تهران شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری این آیین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارزش طرح های افتتاح شده 663 میلیارد تومان است.
پیروز حناچی افزود: این طرح ها شامل پارک های بزرگ، مجتمع های خدماتی، تفریحی، فرهنگی و آموزشی، دروازه عبدالعظیم و غار است.
وی تاکید کرد: سعی شده است تا طرح ها تکراری نباشند.
شهردار تهران با بیان اینکه وضعیت توسعه حمل و نقل عمومی را با همکاری دولت پیگیری می کنیم گفت: نیازمند افزایش تعداد واگن ها و تکمیل خطوط مترو هستیم تا بتوانیم خدمات مناسبی به شهروندان ارائه کنیم.
وی ابراز داشت: تعداد سفرها با استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی باید از دو میلیون به هفت میلیون سفر افزایش پیدا کند.
وی همچنین از بهبود 20 درصدی وضعیت جوی تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: امسال شاهد کاهش آلودگی هوا و افزایش تعداد روزهای سالم و ‌پاک بوده ایم.
حناچی خاطر نشان کرد: برخی علت پاکی هوا را وضعیت جوی و بارش ها اعلام کرده اند در حالی که دوربین های کنترل ترافیک، معاینه فنی و سایر برنامه ها نیز تاثیرگذار بوده است.
** مناطق تهران هر کدام یک کلانشهر است
پیروز حناچی شامگاه چهارشنبه در آیین بهره برداری همزمان از ۴۹۵ طرح مدیریت شهری در مجتمع فرهنگی و ورزشی یاس شرق اظهار داشت: هر منطقه تهران از جمله منطقه چهار دارای جمعیت قابل توجهی است که به اندازه یک کلانشهر است.
وی ادامه داد: باید با مدیریت مناسب در مناطق مختلف بتوانیم شرایط خوبی برای شهروندان ایجاد کنیم.
شهردار تهران گفت: شعار ما «تهران ، شهری برای همه » است و در این راستا خدمات عمومی و حمل و نقل را ارائه می کنیم.
وی تاکید کرد: باید ناوگان حمل و نقل عمومی را با استفاده از تکمیل خطوط و افزایش واگن ها توسعه دهیم همچنین مدت بین ایستگاه های مترو به کمتر از دو دقیقه برسد .
حناچی با اشاره بر اینکه عدد چهل در فرهنگ ما ارزشمند است گفت:انقلاب اسلامی بعد از چهل سال فراز و نشیب به بلوغ رسیده است که امیدواریم با استفاده از تجربیات مسیر انقلاب را ادامه دهیم.
تهرام 8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس