5 تن مرغ سهمیه تنظیم بازار خارج از چرخه توزیع درتهران کشف شد

5 تن مرغ سهمیه تنظیم بازار خارج از چرخه توزیع درتهران کشف شد


به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار کیوان ظهیری در این خصوص اظهار داشت: روز گذشته با دریافت خبری مبنی بر اینکه در داخل گاراژی در محدوده کلانتری امامزاده حسن(ع)، رانندگان دو خودرو نیسان یخچال دار در حال بارگیری مرغ از داخل یک دستگاه کامیونت هستند، تیمی از ماموران کلانتری منطقه برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که خبر صحت داشته و سه متهم در حال جابه جایی مرغ های سهمیه خارج از چرخه توزیع کالا به شهروندان هستند.
رئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه بلافاصله ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی یک و نیم تن مرغ سهمیه تنظیم بازار کشف کردند، تصریح کرد: در این رابطه سه متهم دستگیر و سه خودرو توقیف شد.
وی با اشاره به عملیات دیگر در روز گذشته و کشف سه و نیم تن مرغ سهمیه تنظیم بازار توسط ماموران کلانتری 171 شهید مصطفی خمینی، بیان داشت: ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده بزرگراه تهران – قم متوجه جابه جایی و حمل بار مرغ در حاشیه بزرگراه محدوده عوارض تهران – قم از یک دستگاه کامیونت به سه خودرو نیسان یخچال دار شدند که در بررسی های بیشتر مشخص شد متهمان قصد خارج کردن مرغ های سهمیه تنظیم بازار خارج از چرخه توزیع هستند.
ظهیری با اشاره به اینکه در این دو عملیات 5 تن مرغ سهمیه تنظیم بازار کشف شد، ابراز داشت: در این رابطه هفت متهم با هفت دستگاه خودرو توقیف و مرغ های کشف شده به نرخ مصوب بازار در میدان میوه تره بار منطقه عرضه شد.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس