5 قلوهای دماوندی پس از ده سال صاحبخانه شدند

5 قلوهای دماوندی پس از ده سال صاحبخانه شدند


مجید صفری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: در سال 1388 با توجه به شرایط خاص خانواده پنج قلوها از نظر مالی و در راستای مساعدت به آنان، مسئولان وقت شهرستان تحویل یک واحد مسکونی را در دستور کار قرار دادند اما به دلیل برخی محدودیت های قانونی ادامه بهره‌برداری و استفاده از این واحد مسکونی 75 متری، میسر نبود که این مشکل خوشبختانه رفع شد.
علیرضا، زهرا، حسن ، حسین و فاطمه، پنج قلوهای زوج دماوندی بیست و چهارم آذر ماه 88 در بیمارستان مهدیه تهران به دنیا آمدند.
واحد مسکونی که خانواده پنج قلوها در آن سکونت داشتند از سوی فرمانداری شهرستان دماوند در سال 88 در اختیار خانواده پنج قلوها قرار گرفت تا نگرانی و دغدغه اجاره نشینی نداشته باشند اما کارهای قانونی واگذاری کامل این واحد مسکونی به این خانواده تاکنون معطل و بی نتیجه مانده بود.
فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: موضوع رفع موانع قانونی تداوم سکونت این خانواده در این واحد مسکونی در دست پیگیری قرار گرفت که با مساعدت مسکن و شهرسازی استان تهران، شهرداری دماوند و کمک و همراهی برخی خیرین وجه این واحد به طور کامل پرداخت شد و این واحد مسکونی قانونا به این خانواده تعلق گرفت.
تهرام/7246//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس