6 پروژه عمرانی و خدماتی در دماوند مورد بهره برداری قرار گرفت

6 پروژه عمرانی و خدماتی در دماوند مورد بهره برداری قرار گرفت


مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند روز سه شنبه در حاشیه افتتاح برخی پروژه های عمرانی و خدماتی بخش مرکزی شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی نخستین پروژه قابل افتتاح مربوط به جدول گذاری، بازسازی راه و لکه گیری معابر روستای آینه ورزان و همچنین بهره‌برداری از فاز نخست بلوار اصلی این روستا بود که با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان به بهره برداری رسید و تا پایان سال نیز با اعتبار پیش بینی شده یک میلیارد و 200 میلیون تومان به اتمام می‌رسد.
وی به طرح توسعه دهیاری روستای آینه ورزان اشاره کرد و گفت: قسمتی از ساختمان دهیاری این روستا نیز بازسازی و با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت و همچنین یک خانه فرهنگ و کانون فرهنگی نیز به صورت نیمه کاره بازدید شد که این دو پروژه در حال تکمیل است.
این مقام مسئول در خصوص پروژه های روستای جابان ادامه داد: افتتاح کمربندی بلوار روستای جابان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان و احداث دیوار ساحلی و دو طرفه کردن زیر گذر روستا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون تومان افتتاح شد.
صفری با اشاره به پروژه های افتتاح شده در روستای سربندان نیز اضافه کرد: افتتاح مرکز جامع سلامت در این روستا که از جمله مراکز سلامت قابل توجه شهرستان بود با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و با استفاده از نیروهای بومی در کادر اداری مورد بهره برداری قرار گرفت؛ این مرکز خدماتی همچون دندان پزشکی، اورژانس، کارشناسان بهداشت محیط، مشاورزه تغذیه و روان، مامایی و… را به شهروندان ارائه می کند.
وی در ادامه با اشاره به رونمایی از سند توسعه استان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در استانداری تهران صورت گرفت، بیان کرد: سند توسعه استان سبب ایجاد تحول در سطح استان و شهرستان می شود که از ابتدای سال 98 به مدت 5 سال اجرا خواهد شد.
فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به سفر استاندار تهران در روز پنجشنبه به این شهر تصریح کرد: بیش از 13 پروژه با حضور استاندار به بهره برداری می رسد و همزمان با سفر استاندار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی نیز در شهرستان دماوند حضور پیدا خواهند کرد.
صفری گفت: بازدید از نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی و افتتاح چند پروژه در دستور کار قرار دارد و ممکن است افتتاح برخی پروژه ها به صورت همزمان صورت گیرد.

**دیدار از خانواده معظم شهدا
همچنین طی مراسمی مسئولان شهرستان دماوند به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر دیدار با خانواده معظم شهیدات محمدرضا زینعلیان، حمیدرضا سعیدی زاده و مصطفی طاهری دیدار کردند.
شهید زینعلیان متولد سال 1334 در 22 بهمن ماه سال 57 در تهران به درجه شهادت نائل آمد؛ همچنین شهید سعیدی زاده در 17 شهریور سال 57 به شهادت رسید و از شهدای دوران انقلاب اسلامی است؛ همچنین شهید طاهری با داشتن 18 سال سن، در 28 اردیبهشت ماه سال 1361 در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس