7 مسجد دماوند برای اسکان اضطراری زمستان در نظر گرفته شد

7 مسجد دماوند برای اسکان اضطراری زمستان در نظر گرفته شد


سعید طاهری روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا با تشریح برنامه های این نهاد در طرح زمستانه و با بیان اینکه پس از اسکان، پتو و کنسرو نیز در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت افزود: علاوه بر اسکان، بسته های یک روزه را که شامل 2 عدد بیسکویت گندم کامل، آب معدنی و خرما است در اختیار پایگاه ها قرار داده ایم تا در صورت وقوع اتفاق پایگاه ها از آن بسته ها استفاده کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو محور مهم هراز و فیروزکوه در مسیر دو پایگاه امداد و نجات چناران و آبعلی قرار دارد این نهاد هر ساله در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران در طرح زمستانه برنامه های ویژه ای دارد.
طاهری با اشاره به کسب موفقیت این نهاد در اخذ رتبه اول تیمی در بین شهرستان های استان تهران، افزود: 13 نیرو امدادگر به صورت شبانه روزی در این منطقه در پایگاه های امداد و نجات به منظور ارائه خدمات به مسافران در حالت آماده باش قرار دارند.
این مقام مسئول ادامه داد: مسافران میتوانند در صورت وقوع حادثه با شماره تلفن 112 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت، نیروهای این نهاد از نزدیک ترین پایگاه امدادی به محل وقوع حادثه در صحنه حاضر شوند.
طاهری با بیان اینکه هلال احمر دماوند با تامین و تجهیز امکانات خدمات بهتری را ارائه خواهد داد، اضافه کرد: در زمان بارش نزولات آسمانی گشت سیار، تیم های واکنش سریع و تیم ارزیاب در منطقه حضور دارد.
وی در ادامه در خصوص وضعیت خودروهای امدادی این نهاد بیان کرد: در دو محور هراز و فیروزکوه و همچنین در مرکز اصلی این نهاد 10 خودرو امدادی وجود دارد و بر اساس اصل تعمیر و نگهداری، خودروهای امدادی را همواره آماده نگه میداریم.
طاهری عنوان کرد: در صورت وقوع حادثه بزرگ، پایگاه های امداد و نجات برخی از شهرستان های استان تهران از جمله پاکدشت، پیشوا، ورامین و شمیرانات به منظور امداد رسانی بهتر به کمک ما خواهند آمد.
تهرام/7246// 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس