870 تن میوه تنظیم بازار در شهرستان ری توزیع ‌شد

870 تن میوه تنظیم بازار در شهرستان ری توزیع ‌شد


محمد عباسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 510 تن پرتقال با قیمت مصوب هر کیلو 42 هزار ریال و 360 تن سیب درختی با قیمت مصوب هر کیلو 70 هزار و 500 هزار ریال در غرفه های عرضه مستقیم کالا در سطح این شهرستان توزیع شده است.
وی عنوان کرد: 16 غرفه توزیع میوه در سطح شهرری، 6 غرفه در بخش های مختلف شهرستان و میادین میوه تره بار محله دولت آباد و شهید غیبی وظیفه توزیع میوه را بر عهده داشتند.
عباسی با بیان اینکه ذخیره میوه شب عید همه ساله از دیماه آغاز می‌شود، ادامه داد: جهاد کشاورزی شهرستان ری امسال بیش از یکهزار تن پرتقال و سیب برای تنظیم بازار شب عید تدارک دیده بود که از این میزان 870 تن به مصرف رسیده است.
وی یادآور شد: بازرسان مشترک اداره تعزیزان حکومتی، فرمانداری، جهاد کشاورزی و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با نظارت دقیق بر مراکز توزیع کالاهای اساسی شب عید با هرگونه تخلف صنفی برخورد کردند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر از مهمترین شهرستان های استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس