9 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند به بهره برداری رسید

9 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند به بهره برداری رسید


به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان دماوند در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند که با حضور استاندار تهران و مسئولان شهرستان برگزار شد با اشاره به 129 پروژه قابل بهره برداری و کلنگ زنی این شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: امسال علیرغم همه محدودیت های مالی، توانستیم پروژه های قابل توجهی به ویژه در حوزه گردشگری و اشتغالزایی را به بهره برداری رسانیم.
مجید صفری با بیان اینکه در این ایام به مناسبت چهل سالگی انقلاب، چهل پروژه شاخص شهرستان به بهره برداری رسید، گفت: برخی از پروژه ها به دلیل فرصت کم این ایام و هماهنگی های بیشتر در هفته های آینده کلنگ زنی و بهره برداری می شود.
این مقام مسئول همچنین به شروع عملیات اجرایی پروژه فاضلاب شهرستان دماوند به عنوان یکی از پروژه های شاخص اشاره کرد و افزود: یکی از دغدغه های شهروندان دماوندی مربوط به هزینه انشعاب فاضلاب و اقساط آن بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند اظهارداشت : با پیگیری های صورت گرفته توانستیم میزان هزینه را کم و مدت تقسیط پرداخت را از 36 ماه به 60 ما افزایش دهیم و پیش پرداخت گرفته نمی شود و این اقدام با هدف حمایت از شهروندان صورت گرفت.

**160 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی شهرداری دماوند
عباس صفری، شهردار دماوند در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی 9 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال، اظهار داشت: مرکز بازیافت و تفکیک زباله گندک با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال دارای سوله یکهزار متری و تفکیک 250 تن زباله در روز بازمینه اشتغال برای 50 نفر، بوستا شهید تندگویان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به مساحت 4500 مترمربع، سرویس بهداشتی مسکن مهر دارای نمازخانه و واحد تجاری با اعتبار 4 میلیارد ریالی از جمله پروژه های این نهاد بود.
وی ادامه داد: یکی از پروژه های مهم این نهاد در حوزه زیرساخت ها، پروژه جمع آوری آبهای سطحی بود که با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال شامل احداث شبکه آب های سطحی بلوار آیت اله خامنه ای به بهره برداری رسید.
شهردار دماوند افتتاح ساختمان اداری کشتارگاه با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال به مساحت 110 مترمربع با هدف تبدیل پساب کشتارگاه به آب کشاورزی از دیگر پروژه های این نهاد دانست و تصریح کرد: بوستان میدان معلم با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال با دارا بودن تمامی امکانات از دیگر پروژه ها است.
این مقام مسئول به پروژه افتتاح ساختمان ایستگاه آتش نشانی منطقه مشاء اشاره کرد و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال افتتاح شد و دو پروژه کلنگ زنی پارکینگ عمومی با پیش بینی برآورد ساخت به احتساب زمین بالغ بر 140 میلیارد ریال در 5 طبقه و ظرفیت 170 خودرو و کلنگ زنی سایت گردشگری شکوفا با دارا بودن تمامی امکانات از دیگر پروژه ها است.
تهرام/7246/ 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس